Фракція «Батьківщина» не прийшла на позачергову сесію Житомирської міської ради

2017-08-29, 12:55
  0     0

Фракція ВО «Батьківщина» не прийшла на позачергову сесію Житомирської міської ради 29 серпня. 

Міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що "Батьківщина" в цьому плані дуже послідовна, тому що вони ніколи не голосували за такі питання, як індустріальний парк і т.д. Також він повідомив, що сесію необхідно провести саме сьогодні, інакше завтра на земельні ділянки може бути накладений арешт.  Секретар міськради Наталія Чиж відмітила, що, згідно регламенту, якщо в звичайному порядку сесія оголошується не раніше ніж за 10 днів, то в екстренному порядку - міський голова має право оголосити про скликання позачергової сесії за 1 день.


З 10 депутатів «Батьківщини» на початку сесії був присутній лише один – Іван Мартинчук.

«Позачергова сесія не має питань, які є суспільно важливими, не дотримано закон про місцеве самоврядування і відносно оприлюднення інформації. Закликаємо депутатів зняти з розгляду питання. На засіданні фракції ми сьогодні ознайомилися з рішення обласного бюро партії ВО «Батьківщина», - пояснив Іван Мартинчук.
Разом з тим він  звернувся до мера з проханням провести «професійне службове розслідування» щодо службових осіб водоканалу, які непрофесійно виконують свої обов’язки. Після виступу та пояснення позиції «Батьківщини» щодо участі в роботі сесії, Іван Мартинчук залишив сесійну залу.

Пленарне засідання розпочалося з хвилини мовчання в пам’ять про бійця 30-ї бригади Сергія Шмиріна, з яким вранці 29 серпня прощалися в житомирському Будинку офіцерів. 

Перед формуванням порядку денного  під час виступів свободівець Олег Черняхович закликав колег-депутатів направити звернення до поліції щодо розслідування ситуації після засідання апеляційного суду по справі Василя Муравицького.

З 42 депутатів на сесії були присутні 30.

Фото з сайту Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0