На Маликова можуть побудувати багатоповерхівки для учасників АТО

2018-03-26, 10:31
  0     0

На чергових загальних зборах ГО «Атошник», які відбулись 24 березня, розглядали перспективу будівництва багатоповерхівки на Маликова у Житомирі.

«На минулій сесії було прийнято рішення про виготовлення проектної документації двох земельних ділянок, які готуються на аукціон. Ці земельні ділянки знаходяться в районі Маликова - Сурина гора, 0,45 га і 0,78 га. Ми, у свою чергу, запропонували менший варіант 0,45 га, щоб отримати на ЖБК за такою ж самою програмою, як ми будуємо на Шелушкова, 59 (вул.Князів Острозьких, 59 – ред.)», - зазначив голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.

Мер Житомира підкреслив, що сам він вирішити дане питання не в змозі, через те, що відповідне рішення повинна підтримати більшість депутатського корпусу.

«Не можу сказати, що просто зараз на вулиці Маликова віддаємо цю земельну ділянку під цей кооператив, адже це (має бути) рішення сесії. Але я ще не пам’ятаю ні одного рішення міської ради, коли б депутати відмовили учасникам АТО», - каже мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Готовність передачі цих ділянок або на аукціон, або на кооператив приблизно на липень місяць, тому що зараз готується проектна документація, яка має пройти кілька сесій», - підкреслив голова ГО «Атошник».

Повідомити конкретну кількість квартир, що можуть отримати учасники АТО та їх сім'ї у новому будинку ЖБК «Атошник», Віктор Камлук не береться, бо на це впливає низка факторів.

«Конкретно сказати скільки там буде 30 чи 40 квартир – я не можу, тому що потрібно бачити розрахунок балансу території, скільки буде коштувати підвести туди комунікації. Наприклад, по Шелушкова, 59, де ми зараз будуємо, у нас вийшло 30% від загальної кількості квартир. Там 54 квартири і 17 сімей учасників бойових дій вже купили квартири за ціною нижче собівартості. На сьогоднішній день є 117 сімей, які бажають і готові внести кошти, і ця цифра буде збільшуватись», - розповідає Віктор Камлук.

Міський голова повідомив про перспективи забезпечення квартирами та земельними ділянками сімей учасників АТО.

«Готуються документи про передачу земельних ділянок. Перша земельна ділянка – це 2 га землі на Корбутівці за учбовим батальйоном. Ці 2 га землі Міністерство оборони готує під забудову, в якій повинні отримати квартири і житомирські учасники АТО. Більше року тому ми підписали меморандум з головою адміністрації та з міністром оборони з приводу передачі земельної ділянки на вул. Покровській – це близько 15 га землі під забудову. Додатково розробляємо зараз проект для виділення земельних ділянок на вул. Радонова. І ще на минулій сесії ми затвердили документацію приблизно на 260 земельних ділянок в районі Глибочиці», - розповідає Сергій Сухомлин.

Він також зауважив, що наразі проводять роботи над міською програмою стосовно часткової компенсації вартості квартир для АТОвців.

«Щодо міської програми по частковій компенсації чи відсотків по кредитах для учасників АТО, чи компенсації за купівлю квартир, то ми зараз якраз обраховуємо це питання. Ми хочемо компенсувати за метр квадратний. По-друге, якщо людина одна – вона може претендувати на компенсацію однокімнатної квартири, якщо є сім’я, то там інші розрахунки. Для того, щоб була абсолютно прозора схема і щоб ніхто не маніпулював і не заробляв на цих схемах, я думаю, що за місяць-два ми вже вийдемо з цією схемою на сесію міської ради», - відзначив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Також, на зборах ГО «Атошник» вели мову про бізнес-проекти, 10% від яких надходять до благодійного фонду організації, та інвестиційний проект, що дасть можливість отримувати 30% річних або ж щоквартальних виплат в залежності від суми внесків.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0