Оклад директора КП «Житомиртранспорт» підвищено майже в 2,5 рази

2017-09-07, 10:46
  0     0

Посадовий оклад директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» Івана Фурлета з 1 вересня збільшується майже в 2,5 раза та буде становити 13 тис 500 грн.


1 вересня мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про укладання додаткової угоди до контракту з директором КП «Житомиртранспорт».

«Внести зміни до підпунктів а), б), в) пункту 3.1 контракту та викласти їх в такій редакції: «а) посадового окладу в розмірі 13500 гривень з подальшим застосуванням коефіцієнту підвищення заробітної плати для збереження співвідношення в посадових окладах при зміні мінімальної заробітної плати.

б) премії в розмірі 30 відсотків до посадового окладу. Умови та показники преміювання Керівника визначаються окремими розпорядженнями міського голови. До професійних та державних свят, ювілейних дат та інших визначних подій Керівникові може виплачуватися премія за окремим розпорядженням міського голови за рахунок прибутку, що залишається в розпорядженні підприємства. Сукупний розмір нарахованих за один місяць преміальних виплат не може перевищувати розміру посадового окладу Керівника підприємства.

в) надбавка за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі 0 (нуль) відсотків посадового окладу», - зазначається в додатковій угоді.

Іван Фурлет, який є депутатом міської ради від фракції Блоку Петра Порошенко  був призначений на посаду директора комунального підприємства з 01 грудня 2016 року, контракт укладений на строк до 30 листопада 2018 року. Він повідомив, що його оклад згідно з контрактом становив 5 тис 700 грн.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0