Посол Словенії розповіла про інвестиційний клімат Житомира

2018-04-13, 15:34
  0     0

Під час брифінгу в Житомирській міський раді 13 квітня Надзвичайний і Повноважний посол Словенії в Україні Наташа Прах розповіла, що вважає Житомир яскравим прикладом успішної децентралізації та містом, яке швидко розвивається.

«Я хочу подякувати меру за плідну співпрацю Житомира та Словенії. Я дуже рада, що сьогодні ми починаємо перший такий великий інфраструктурний проект в Україні і саме в Житомирі. Я вважаю, що Житомир є яскравим прикладом успішної децентралізації. Я хочу подякувати віце-прем'єр-міністру Геннадію Зубку за підтримку наших проектів і нашої співпраці. Дійсно, Житомир розвивається швидко, ми себе дуже комфортно тут відчуваємо і я впевнена, що проект реконструкції очисних споруд, який починає реалізовувати наша компанія, буде успішним і дасть хорошу базу для нашої подальшої співпраці не тільки в Житомирі, а й у всій Україні», - сказала Наташа Прах.

Вона також подякувала почесному консулу Республіки Словенії в Житомирі Ігорю Гречковському, мер Житомира розповів про запрошення на святкування Днів Європи.

«Ми запросили, поки неофіційно, Наташу Прах на Дні Європи в Житомирі. Відносини між Житомиром і Словенією - це вже більше, ніж просто якісь ділові відносини. У нас в неділю (15 квітня) в Словенію їде група голів ОТГ і депутатів дивитися сміттєпереробні заводи, переймати той кращий досвід, яким володіє Словенія. У нас зараз йде тендер з будівництва сонячної електростанції та Словенія готова надати грант у цьому тендері. У нас дійсно склалися такі відносини, які можуть бути прикладом для інших посольств і для інших міст України. Коли спілкуєшся, є розуміння і намагаєшся робити все це відкрито - тоді з'являються можливості», - підкреслив Сергій Сухомлин.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0