Ремонт реперфузійного центру знаходиться на стадії завершення

2017-09-13, 10:16
  0     0

Роботи по ремонту реперфузійного блоку інтенсивної терапії та нового кардіологічного відділення в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Горбачевського вже на стадії завершення.

Про це розповів головний лікар Богдан Леськів голові обласної ради Володимира Ширмі, який проконтролював стан ремонтних робіт у відділенні, повідомляє прес-служба облради.


Так в реперфузійному блоці ремонтні роботи завершені повністю, наразі проводиться установка і підключення відповідного медичного обладнання, техніки та меблів. У кардіологічному відділенні, де ремонтуються палати, коридор і господарські приміщення, роботи вже знаходяться на стадії завершення. Планували відкрити центр напередодні Дня Незалежності, але під час ремонту виникла необхідність в проведенні додаткових робіт та його відкриття було відкладено на місяць.

Головний лікар Богдан Леськів зазначив, що завдяки новому відділенню лікарня зможе приймати більше пацієнтів в передінфарктному стані і хворих з гострим інфарктом з районів та матиме змогу надавати їм оперативну медичну допомогу.

«На сьогодні в області діагностується 3 інфаркту в день, в минулому році офіційно зафіксовано понад 1 тис. Інфарктів. У більшості випадків не всі пацієнти з районів потрапляють в обласну лікарню через малу кількість місць в чинному кардіохірургічному відділенні. Відкриття цього центру дозволить виправити ситуацію. Вже тут хворим, яких «швидка» буде доставляти з районів, буде проводитися або процедура стентування судин серця, або операція на відкритому серці і подальше лікування пацієнтів », - повідомив головний лікар обласної лікарні.

З обласного бюджету на ремонтні роботи блоку і відділення і закупівлю медичного обладнання з обласного бюджету направлено майже 8 млн грн.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0