На сесії виділили 12 млн гривень на зарплату працівників ТТУ та 11 млн гривень на валідатори

2017-09-14, 12:17
  0     0

Депутатами Житомирської міської ради було підтримано рішення про виділення 12 мільйонів гривень на заробітну плату працівників Житомирського ТТУ та 11 мільйонів гривень на закупівлю валідаторів під час розгляду про внесення змін та доповнень до Програми розвитку міського громадського транспорту міста Житомира на 2016-2018 роки.


На технічне переоснащення автоматизованою системою оплати за проїзд виділено 11 мільйонів гривень. Чотирма депутатськими комісіями була погоджена ця пропозиція, однак лише комісія з соціально - гуманітарних питань, яку очолює Наталія Леонченко (Опозиційний блок), пропонувала виділити на вказаний захід 8 млн 324 тис 752 грн виключно для 

11 млн грн виділяють на технічне переоснащення автоматизованою системою оплати за проїзд. Чотири депутатські комісії погодили цю пропозицію, лише комісія з соціально-гуманітарних питань, яку очолює Наталія Леонченко (Опозиційний блок), пропонувала виділити на вказаний захід 8 млн 324 тис. 752 грн виключно для ЖТТУ.

«У нас була пропозиція передати валідатори на баланс ТТУ, а не на баланс комунального підприємства «Житомиртранс», - зазначив мер Сергій Сухомлин.

Заступником мера Дмитро Ткачуком повідомлено, що на 2,6 млн грн планують закупити валідатори, які будуть здавати в оренду приватним перевізникам.

«Зараз є пропозиція надавати це обладнання в оренду, а в разі зменшення кількості приватних перевізників це обладнання буде експлуатуватися комунальним транспортом», - розповів Ткачук.

Голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк цікавилася, що буде з переносними валідаторами після встановлення стаціонарних.

«Було закуплено 180 одиниць переносних терміналів. В кожній одиниці транспорту такий термінал залишиться, але перейде в кабіну водію. У нас сьогодні 110 одиниць рухомого складу тролейбусів та 20 одиниць трамваїв. Решта мобільних валідаторів буде використовуватися в торгових мережах для поповнення карток на проїзд. Ще певна кількість валідаторів буде у контролерів», - надав пояснення Ткачук.

220 тис. грн будуть виділені на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції тролейбусної лінії по вул. Промисловій. Цю пропозицію підтримали всі комісії та депутати.

Більшість голосів також підтримала пропозицію про спрямування 11 млн 959,7 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам трамвайно-тролейбусного управління, сплати податків і зборів на зарплату та оплату електроенергії за ІІІ квартал поточного року.

З 42 депутатів на сесії були присутні 36 депутатів. «Транспортне» питання розглядалось першим у порядку денному, розглядати яке депутати стали майже через 1,5 годин після початку засідання.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0