Вартість нового корпусу гімназії № 3 вже складає 74 млн грн, однак їх не вистачає

2018-05-18, 10:18
  0     0

Будівництво нового корпусу житомирської гімназії №3 на вулиці Грушевського,8 вже коштує 74 млн грн та ще будуть необхідні кошти на обладнання.

Це питання обговорювали на позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 17 травня, визначаючи обсяг фінансування об’єкту міської цільової Програми розвитку освіти Житомира на період 2016-2018 роки – реконструкція будівлі Житомирської міської гімназії №3.

«Передбачається, що збільшення відбувається на 17 млн 362,9 тис. грн. Нагадаю, в минулому році з державного бюджету було надано 22 мільйони гривень, з міського бюджету – 15 мільйонів. Наразі ці кошти ще навіть не витрачені, і вони ще використовуються в цьому році. На 2018 рік, коли ми розглядали виділення коштів з міського бюджету в розмірі 17 млн 362,9 тис. грн, то у членів (гуманітарної) комісії виникло запитання: а чи будуть в 2018 році кошти з державного бюджету? Коли ми йшли на той крок, щоб реконструювати зруйнований корпус гімназії №3, то проектно-кошторисна документація загалом становила 35 мільйонів, потім були внесені коригування в проектно-кошторисну документацію, і зараз сума складає понад 70 мільйонів гривень. Звісно що міський бюджет всі ці видатки на собі не потягне, ми не можемо 50 мільйонів шукати при наших можливостях в міському бюджеті», - зауважила голова фракції Опозиційного блоку Наталія Леонченко, яка очолює гуманітарну комісію.

Мер Сергій Сухомлин повідомив, що державна підтримка цього року буде понад 20 млн грн.

«Мінімум – 20 мільйонів гривень. Це вже затвердила обласна комісія, це вже затверджене на рівні Мінрегіону. Але в нас є домовленість, що нам ще додадуть 10 мільйонів по цьому проекту за рахунок (Державного) фонду регіонального розвитку», - зазначив житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Після сесії Сергій Сухомлин запропонував своєму раднику ознайомити кожну депутатську комісію з проектом та його складовими. Олександр Черняхович сказав, що зробить це, однак після того, як отримають остаточні зміни до проекту.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0