Заступниці голови житомирського Держгеокадастру мають тиждень, щоб звільнитися

2017-09-15, 13:48
  0     0

За повідомленням ЖИТОМИР.Life з посиланням на бійців АТО Вікторія Головакова та Оксана Присяжнюк, які є заступницями голови Держгеокадастру у Житомирській області мають тиждень, щоб написати заяви на звільнення за власним бажанням.


Заступник голови ГО «Атошник» Сергій Артьомов повідомив, що житомирські АТОшники та активісти прийшли до Держгеокадастру вимагати звільнення обох заступниць.

Підставою для такого рішення стала видача 447 наказів на отримання земельних ділянок, які були видані вищезгаданими особами, протягом двох тижнів. Саме у цей час, за інформацію АТОшників, в.о. керівника знаходилась на лікарняному.

«Близько двох тижнів в.о. керівника житомирського Держгеокадастру Сергій Козаков був на лікарняному. Саме в цей час, користуючись його відсутністю, заступниці, невідомо кому, видавали накази на отримання земельних ділянок. Серед цих наказів лише 30-40 видали АТОшникам. Ще понад 400 наказів невідомо кому. Надіємося, що до 18 вересня ми будемо володіти інформацією кому ж саме видали інші накази», - повідомив Сергій Артьомов.

Також варто відзначити, що АТОшники підозрюють у зловживанні службовим становищем двох заступників керівника Держгеокадастру у Житомирській області.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0